Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma voltam kilövetni a fülem...

Ma voltam kilövetni a fülem (2t szerettem volna) és mondták nekem hogy csak egyet csinálnak meg mert a másik az már félig porcba menne (ékszeresnél voltam) kíváncsi vagyok hogy hol csinálnák meg nekem és (csak saját tapasztalatból) hogy nagyon fáj-e?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Porcot piercingesnél szúrass. Ugyanannyira fáj, mint, amikor nem porcot szúrnak át, de sokkal tovább gyógyul.
2014. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ékszerész lőtte porcba, egyszerre kettőt és semmi probléma nem volt. Nézz be másik üzletbe, hátha ott vállalják, én nem szerettem a szúrást.
2014. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne lövesd a porcod. Lövetésnél megrepedezhet a porcod a lyuk körül, és nagyon durván begyulladhat, vagy egy örökké valóság lesz mire begyógyul, ha egyáltalán begyógyul. És sokáig, és nagyon fog fájni. Fájdalom faktorban kicsit sem fájdalmasabb a szuratás, mint a lövetés, annyi a különbség, hogy lövésnél egy pillanat alatt benne van az ékszer is, szúrásnál pedig egy jó helyen maximum fél perc alatt van meg.

Persze vannak kivételek, de nagyon sok csúnya fület láttam már.


Egy piercer.

2014. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!