Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Rossmannba...

Mi a véleményetek a Rossmannban, DM-ben kapható műkörmökről? Milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz a szalagavatóm és csak erre az egy alkalomra szeretnék műkörmöt. Szép alapból is a körmöm, de nem biztos hogy tökéletesre meg tudom csinálni. Láttam ezekben a boltokban olyat ami szép: francia kis mintával...ilyesmit szeretnék. Szóval ha egy ilyen alkalomra szóba jöhet szerintetek?
2010. jan. 16. 12:40
 1/3 anonim válasza:

Szia! Rossz minőségűnek nem mondanám, de nem is a legjobb!

De ha szép körmöd van ne tedd tönkre, mert bizony rongálja a ragasztó! Ha pár száz forintot teszel a köröm árához egy körömfestés simán belefér. A körmöd is egészséges marad, nem kell azon aggódni, hogy lepotyog-e, és olyan mintát fest rá a körmös,amilyet csak szeretnél! Egy volt körmös, most kismama! :) Remélem segítettem.

2010. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg. Vagy hagyd úgy, ahogy van, vagy pedig ha van rá pénzed, akkor inkább menj el manikűröshöz és csináltasd meg vele. Lehet olyat kérni, hogy csak egy napos műköröm. Nekem a manikűrösöm csinál.
2010. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaj neeeee...ha csak nem akarod a táskádban hurcolni a pótkörmöket,meg ragasztót és lépten nyomon ragasztgatni...ha szép a körmöd festesd ki manikűrössel ezer forint alatt megúszod.
2010. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!