Műkörmös kérdés?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne: Veszít a minőségén a köröm hogyha nem használok külön alap és fedőlakkot, hanem az egyikkel csinálom meg mindkét folyamatot? Ha valaki csinálja így akkor melyikkel?

Mi a különbség a 36W és a9w-os UV lámpa között? Oké tudom hogy a teljesítménye meg ilyenek, de a gyakorlatban ez mit jelent? több ideig kell a körmöt alatta hagyni?



2014. aug. 28. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Alap és fedőlakk? Ezt kifejtenéd?

Nagyobb teljesítmény=gyorsabb, biztosabb kötés

2014. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A körömlakkhoz nem kell UV lámpa. Talán az első kérdésednél a gel-lakkra gondolsz? Mert ott valóban nem jó ugyanatzt az anyagot használni fedésre és alapnak, bár 1-2 évvel ezelőtt még ugyanazt használtuk rá, de ma már kifejlesztettek rá kétféle anyagot és így sokkal jobban működik a dolog.

Ha körömlakkról beszélsz ott nyugodtan vehetsz olyan készítményt, ami alap és fedő egyben. A körömlakkot nem lehet igazán tartóssá tenni, legfeljebb ha épített műkörömre kened fel, arról nem jön le hetekig.

A 4 csöves lámpa alatt sokkal hamarabb köt meg a zselé, sokszor a 9 wattos, egy csöves alatt nem is köt meg, senkinek nem ajánlom, én is azzal kezdtem, hát igazi megváltás volt, amikor megvettem az első 4 csöves lámpámat, a fő különbség egyébként az, hogy a 4 csőből kettő oldalt van a lámpában, tehát oldalról is köti az anyagot, leírhatatlan a különbség. Legutóbb innen rendeltem lámpát, kifogástalan, garancia is van rá, nem kell háromszor annyiért megvenni egy körmös szakboltban:

[link]

2014. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!