Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bp. -en az aluljáróban kapható...

Bp. -en az aluljáróban kapható parfümök eredetik?

Figyelt kérdés
Budapesten csomó aluljáróban (Nyugati, Blaha, Újpest stb.) vannak ilyen mini üzletek, ahol parfümöket lehet venni. Vett már ott valaki parfümöt? Mert olcsóbb, mint pl. a Douglasben, de ha nem eredeti, és pl. nem tartós az illat, akkor nem vennék. Köszi a válaszokat! (Egyébként Mexx Woman parfümöt keresek - ha bármi helyet ismertek, ahol jó áron be lehet szerezni, vagy tudtok kurrens akcióról, kérlek szóljatok, köszi :) )

2014. aug. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
google-ban rákeresve kismillió találatot láthatsz...
2014. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy eredeti, csak nem képzeled, hogy egy cigány ember belehazudik a pofidba?! Csúnya, gonosz rasszista vagy, hogy egyáltalán megfordult a fejedben ilyesmi!


Ők igazmondó, jóságos, nyílt szívű emberek, és csak azért adják olcsón az eredeti parfümöt, hogy Neked jó legyen!

2014. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eredetit biztos nem kapsz aluljáróban!:)
2014. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, egyébként sejtettem én, csak magam még nem próbáltam egy ilyen parfümöt, úgyhogy nem tudtam, de köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 1. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
elvileg van néhány bolt aluljárókban is, ahol eredetit árulnak, de szerintem többnyire nem így szokott lenni. a mexx womant sokszor akciózzák a rossmannban, pl múlt héten is 2500 ft volt a 20 ml-s, szóval ezért a parfümért szerintem nem érdemes aluljárózni, csak figyelni kell az akciókat.
2014. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2014. szept. 5. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis eredeti:D de ez nem azt jelenti hogy csak szarok vannak. Én a múltkor legjobb barátnőm névnapjára a Nyugati gettóban vettem parfümöt, az a neve hogy Cash, és 2000 forint volt (talán +1-200 ft). És annak nagyon fasza illata van:3 csak talán nem annyira tartós...
2014. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!