Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony alapozóval, érhetek...

Folyékony alapozóval, érhetek el matt hatást? Ha igen milyen alapozókat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
kicsit száraz bőröm van alapból, és egy darabig sima szép rajta az alapozó, de pár órán belül elkezd foltosodni.

2014. aug. 31. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szt ha nem vagy meg alapozás nélkül tegyél fel rá egy kis kőport/mattítót is, nekem olyan a bőröm, hogy nem csillog rajta (normál és zsíros), lehet neked is jobban fent maradna ha hidratáló krémet kenné alá... én BB krémet használok, nekem az nagyon gyorsan beivódik a bőrömbe:)
2014. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2014. aug. 31. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj inkább színezett hidratálót, főleg, ha kicsit száraz a bőröd. Alverde, Alterra, Helia D, ezeknek vannak jó BB/CC krémei.
2014. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha foltosodik akkor hidratálj alá és használj jó minőségű termékeket, pl Bourjois és hasonlók.

BB-ből Eveline BB-k a legjobbak.

2014. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a Helia D BB és CC krémjét használom mióta megjelent kb. :) Persze nem árt, ha van púder az embernél.
2014. szept. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Garnieres BB krém a legjobb! púder se feltétlen kell fölé:) ha teszel alá arckrémet úgy még szebb lesz és nem is szárad ki tőle a bőröd :))
2014. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!