Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szüleim nem engedik az ajak...

A szüleim nem engedik az ajak piercinget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnam rávenni a szüleimet mert a fülemben már 5lyuk van és azt simán megengették erről viszont hallani sem akarnak.:( hogyan tudnam jobb belatasra birni őket mert nagyon szeretném.ötletek esetleg .14 leszek októberben.
2014. szept. 1. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogod rávenni őket ha nem akarják. A piercing neked lehet hogy valami menő cuccnak tűnik, de a szüleidnek több esze van már felnőttként, és tudják hogy a suliban a tanárok hogy viszonyulnak az ilyen gyerekekhez... nem jól.
2014. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fall out boy ***** válasza:

5 lyuk van a füledben,és még csak most leszel 14. Az szép!

Egyébként vannak mű piercingek,amik ugyanúgy néznek ki,mint az igaziak. Ékszerboltokba (a "klersz"-ben szerintem érdemes megnézni)

Nemhiszem,hogy megtudod őket győzni erről..

2014. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem engedik.nem baj majd ha kesobb is szeretnem 1-2ev mulva es latjak hogy kitarto vagyok ezzel kapcsolatban hatha megvaltozik a velemenyuk errol.addig meg elleszek ezekkel.meg most annyira nem tudja elvenni a kedvem mert majd most kezdem el a motot tanfolyamot es ennek orulok :)
2014. szept. 1. 14:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy gimnáziumba járok
2014. szept. 1. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Istenem, de nagylány valaki :D

Már meg ne haragudj, de 14 éves se vagy. A szüleid tök normális, hogy nem engedik meg, nem maradiak, reálisak. Majd 16 évesen (bár nekem még most se örülnek neki, pedig fehér a hajam meg felnyírt, minden más is volt már vele:D) elgondolkozol rajta... Lehet azt hiszed, neked igenis most kell mert te már nagy vagy, kezdesz motorozni és van 5 lyuk a füledben, de ha annyira akarod, akkor két év múlva is ugyanígy érzel majd. Addig meg bírd ki :)

2014. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így lesz megbeszéltem velük es bar nem ajak pc hanem orrpc de ket ev mulva lehet es az ajak meg majd 18evesen.
2014. szept. 2. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!