Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alsó szemhéjkontúr mennyire...

Alsó szemhéjkontúr mennyire fáj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod, egyáltalán nem fáj
2014. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tetoválás? Biztos fáj..

De miért akarsz?Az csúnya inkább fesd ki satírozd el kicsit az szexis..

2014. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha boxmeccsen, vagy egy kivilágítatlan utcasarkon kapod, akkor fájdalmas tud lenni...
2014. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csúnya. Ha jól van megcsinálva, olyan, mintha ceruza lenne. Nekem a felső van megcsinálva és nagyon fájt. Másodjára bekaptam egy Contramalt előtte. Úgy tuti volt, de az alsóba nem mertem belevágni.

Az előzőnek: nem tudom kihúzni magamnak, azért lett tetkó. Elfolyt a bőröm alatt és pont olyan, mint a satíros cerka.

2014. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem alul is és felül is tetoválva van a szemem. A felső szemhéjamon egy kék is van a fekete felett.Egyáltalán nem fájt.Csak első éjjel húzódott,amikor pörkösödött.Előre mondta a kozmetikus, hogy Irgamid kenőccsel kenjem be.A kéket két héttel később tették fel.Csak kozmetikában szabad csináltatni!

Senki nem veszi észre, hogy nem aznap sminkeltem ki magam. Sokszor mondják, hogy milyen szépen sminkelek.Életem jó döntésének tartom, már tíz éves.

2014. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!