Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyek a legjobb drogériákban...

Melyek a legjobb drogériákban kapható folyékony korrektorok?

Figyelt kérdés
A szemem alatti karikák elfedésére és az orrom körüli pirosság eltüntetésésre kéne. Nem akarom,hogy tökéletes legyen a fedése,és légyszi ne írjatok mac-et meg ilyen hasonló árkategóriájú termékeket.

2014. szept. 5. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyan nem folyékony de a catrice camouflage nagyon jó. kevés kell belőle és kb 1000 forintba kerül.
2014. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én essence Stay all Day 16 h Long lasting-ot használok, kb. 6-700 forintért vettem, a karikáimra tökéletes :)
2014. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az Essence-t ajánlom. Habár a Catrice jobb, csak az nem folyékony.
2014. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Catrice camouflage korrektorom van,de azt inkább meghagynám a bőrhibáimra,mert nem olyan jó szem alá. Köszi! Ha még tudtok valamit kérlek írjatok! :)
2014. szept. 5. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt kipróbáltam amit itt írtak (krémmániás vélemények miatt), de egyikkel se vagyok megelégedve. Az essence az én bőrömet kiszárította ráadásul nem is jó a fedése. Ha nem tökéletest akarsz találni akkor viszont érdemes kipróbálni. Az én kedvencem továbbra is az elf folyékony korrektora (450Ft). Igaz nem drogériás, de nem találkoztam még ennyire jó állagú korrektorral.
2014. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is hallottam róla,hogy az elf nagyon jó kis korrektor,de mindenképpen drogériásat szeretnék. :/
2014. szept. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!