Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudod megállapítani,...

Honnan tudod megállapítani, hogy eredeti parfüm -e?

Figyelt kérdés
Az ilyenekre gondolok pl. Prada, Chanel stb, ezeknél hogyan tudom megállapítani valódiságukat? Van különbség a csomagolás vagy akár az üveg között a hamisítvány és az eredeti között?

2014. szept. 8. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a Douglas-ben, Müllerben veszed, eredeti. Ha teherautó platójáról, nem annyira biztos.
2014. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eredeti Douglas es ugyanaz Asia Centeres hamisitvanyban is. Tehat ugyanaz a parfum. Chanel egyebkent. Tok egyforma! Uvegre tartossagra, szagra, mindenre egyforma! Befujom az egyik csuklom a masikra a masikbol teszek, es orak mulva ugyanolyan illatu mindketto.
2014. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) akkor rendben :)
2014. szept. 9. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az árából. Nekem volt egy kedvenc chanelem, de miután elfogyott sajnáltam pénzt áldozni egy újra, viszont egy ismerősöm hozott valami katalógust amibe állítólag eredeti parfümök vannak féláron. Meg is rendeltem. Első szaglásra nem is volt semmi különbség, tartósságra sem. De pár hétre rá valami borzalmas utószaga kezdett lenni, hamar el is passzoltam valakinek mert gyomorkavaró volt számomra az az illat (szag, nem tudom minek nevezni) és e miatt majdnem megutáltam az eredeti illatát is.
2014. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!