Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudok csinálni a körmömmel?

Mit tudok csinálni a körmömmel?

Figyelt kérdés
Műkörmöm volt és a miután nagyon lenőtt finoman leszedtem a körmöt a saját körmömről, azonban egy körmömet megtéphettem és most gennyedzik és elkezdett feljönni, de csak az egyik fele. Mit tehetnék, mit csináljak vele? Megtudom akadályozni hogy leessen? Mert nem az egész körmöm sajog és mozog csak a bal fele.

2014. szept. 12. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Szia,hagyjad úgy ahogy van,egy kis betadinnal kend be és tekerd körbe ragtapasszal.Valószínű le fog esni de majd pár napon belül elválik,hogy mi lesz vele.

Egyébként azért válaszoltam meg a kérdéseket mert,imádom a műkörmös nőket,ez tetszik a leg jobban egy nőn.Oda vagyok értük.

Ha gondolod küldhetnél majd egy képet.:-)


f/28

2014. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Kérdéseket helyett kérdésedet.


Ha küldesz képet akkor a műkörmödröl küldj ne a bibis ujjadról.:-D

2014. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2: Jézus. Wut?! Azért mert valakinek műkörme van, azonnal bejön neked? Wazz, itt bajok vannak. Különösen ha egy ilyen kérdésnél akarsz csajozni.


KérdezŐ: De mi a fenének téped? Mindenki tudja, hogy a műkörmöt papír reszelővel lereszeljük vagy töltjük. Tépkedni, vágni, fém reszelővel nekimenni hülyeség.

Először is áztasd ki, hogy a beleszáradt genny, dzsuva kijöjjön. Ha jól kiázott, akkor fertőtlenítsd és steril kötést rá. Utánna pedig gumi újjvédőt rá, hogy ne menjen bele a víz, kosz, szappan, miegymás mert a kezedet elég sokat használod.

2014. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát ezt olvasva még jobban elmegy a kedvem az ilyen műkörmöktől..

Nem jobb ha inkább a sajátod növeszted?Ápold megfelelően,vigyázz rá és szépen megnő,nekem már fél centis,és sokkal csinosabb mint a mű :)

2014. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok...

Fertőtleníteni kell, és tetran kenőccsel kend, ha nem akarsz komoly bajt.

2014. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4: ez nem a műköröm hibája, a felhasználó volt a hülye. Attól, hogy a hülye felhasználó a mikróban akarja szárítani a macskáját és az felrobban, ne a mikrótól menjen el a kedved, hanem az emberi butaságtól.
2014. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os én amúgysem vagyok műköröm párti,csak az ilyenért megéri csináltatni?Nem éppen..olyan csúnya mikor az egyik köröm leesik,a többi meg fent marad..hogy néz már az ki?!
2014. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már semmi baja, "visszanőtt" a helyére és csak megjegyzésként hozzátenném, hogy az ember követ el hibákat, de ettől még nem lesz buta.:)
2014. szept. 13. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!