Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan rendelik a vaterások...

Honnan rendelik a vaterások ezeket a márkás parfümöket?

Figyelt kérdés

sokan árulnak márkás parfümöket (dolce, chanel, bvlgari, stb), gondolom, nem eredetiek. arra lennék kíváncsi, hogy honnan rendelik, és mekkora a hasznuk rajta? annyit tudok, hogy külföldről, de ebayen vagy aliexpressen nem találtam. mondjuk van, aki eredetinek hirdeti, mint pl. az amit linkelni fogok, de nem hiszem hogy tényleg az lenne.

ilyenekre gondolok:

[link]



2014. szept. 14. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
szóval, tud segíteni valaki, honnan rendelhetőek ilyenek? kösziiiiiii
2014. szept. 14. 18:24
 2/4 anonim válasza:

Te is be akarsz csapni másokat h pénzt keress?


Én vettem egy "Dolce&Gabbanát" vaterán. Van vmi alkoholos mellékillata. Ha az elmúlik, az illata is elmúlik.


Szóval hamisítvány.


Oda azt írták: raktárról megmaradt egy csomó, így olcsón eladják.

2014. szept. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig eBay, csak ne dolce neven keresd, hanem sima parfüm kulcsszoval.
2014. szept. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj dehogy akarok én becsapni embereket. csak kíváncsi vagyok, hogy mekkora a hasznuk. pl. azt is jó volt tudni hogy ebayen az egy dolláros cuccokat (bizsuk, műanyag kütyük) több ezerért kínálják... el tudom képzelni, hogy ezek is csak pár dollárba kerülnek. amúgy sosem volt még hamis parfümöm.

most végignéztem 20 oldalt ebayen a frangrances kategóriában de nem találtam ilyeneket...

2014. szept. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!