Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Imádok karkötőket, nyakláncoka...

KaramellásNutella12 kérdése:

Imádok karkötőket, nyakláncokat, ruhákat és más kiegészítőket csinálni sajátkezüleg. A suliban mindenki kinevet különc stilusom miatt. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szard le őket magasról, ne törődj mások véleményével. Ha azt látják rajtad, hogy boldog vagy, és nem sértődsz meg, ha beszólnak, egy idő után abbahagyják majd! :)
2014. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég fura osztálytársaid lehetnek. Mi mindig elismertük, ha valaki tehetséges volt valamiben és imádtuk nézegetni, hogy miket készített. Sőt vásároltunk is azoktól, akik ilyen kreatívak voltak.

Maradj ilyen, majd biztosan találsz hozzád hasonlóakat.

2014. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt én sem értem, kettes.


Nálunk tök menő, ha valaki karkötőket készít, rajzol, vagy tud ruhát varrni. Nálunk mindenki megdicséri azt, ha valakinek jó a kézügyessége, nem tartja senki különcnek a másikat.


Amúgy az első voltam.

2014. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 supra01 ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak csak egyet tehetsz!!!


NEM HAGYOD ABBA!!! És csinálod azt ami neked tetszik!!! És biztos másnak is tetszik, csak nem mondják, vagy irigykednek!

És ne törődj senkivel!!!!

Pláne ne sértődj meg, és ne duzzogj! Nevess, csak nevess!!!!

2014. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szuperek vagytok ;)

Folytatni fogom :)

2014. szept. 16. 18:53
 6/7 Csanádi Mihály válasza:
Nekem is vannak hasonló problémáim. Ne beszélj nekik erről hátha elfelejtik.
2014. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szard le őket magasról! Gratulálok hogy ilyen jó a kézügyességed,hogy karkötőket,nyakláncokat,ruhákat csinálsz sajátkezüleg! Nagyon ügyes kislány lehetsz! Csak így tovább!
2015. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!