Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan szappan/tusfürdő...

Létezik olyan szappan/tusfürdő amelynek hasonló az illata mint a Chanel N°5-nek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt a parfümöt (bár anyukám szerint még túl fiatal vagyok hozzá, de sebaj)és szeretnék hasonló illatú tusfürdőt és/vagy szappant, de eddig nem találtam. Valami ötlet esetleg? (5000 forintnál feljebb nem igazán szeretnék)

A válaszokat előre is köszönöm!



#parfüm #tusfürdő #szappan #Chanel #Chanel N°5 #Chanel No 5
2014. szept. 23. 21:16
 1/4 The answer ***** válasza:

Van eredeti Nr.5 tusfürdője a Chanelnek, de az nem 5000 Ft. Ha szereted az illatot, javaslom vegyél egy nagyobb kiszerelésű parfümöt (vagy kérj szülinapodra, karácsonyra, barátodnak (ha van) javasolhatod, mivel lepjen meg), és vegyél egy minőségi, de teljesen illatmentes egyéb tusfürdőt, majd ebbe keverj bele néhány fújásnyi Nr.5-öt, így lesz egy majdnem eredeti Chanel illatú tusfürdőd, ami nem kerül 15-20.000 Ft-ba, de nem is valami ócska hamisítvány.


Én személy szerint nem annyira szeretem a Nr.5 illatát, szerintem idősebb hölgyeken áll(hat) jól, de természetesen egyénfüggő, mindenki bőrkének más a kémiája.

A Chanel Coco Mademoiselle egy sokkal fiatalosabb, lendületesebb illat (az én partnerem ilyen használ, mind parfümben, mind tusfürdőben lehet csak ezért a személyes kötődés), vagy a Chanel Chance.

2014. szept. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, kipróbálom!:)

Igen anyukám is hasonlóképpen fogalmazott, csak ő leegyszerűsítette: "Ennek olyan illata van mint nagyanyád 20éves orosz kölnijének"

:D

2014. szept. 24. 21:07
 3/4 The answer ***** válasza:
:))
2014. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 700 forintos Chanel no.5 utánzatom van, teljesen ugyanolyan az illata mint az eredetinek.:D amúgy szerintem is rohadtjó illata van<33
2014. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!