Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lovely szempillaspirál!...

Lovely szempillaspirál! Nálatok is hamar beszárad?

Figyelt kérdés
Eddig kettő fajtát próbáltam, egy narancssárga tubusost, és a mostanit, False Lashest. Mindkettő tök hamar beszáradt. Eddig Maybelline-t használtam, az nem. Nálatok is így van, vagy csak én vagyok nyomi?
2014. szept. 24. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a citromsárga curling Pump up van, egy éve van meg, és szerencsére semmi baja. :)
2014. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sárga meg kék van, nem tudom mi a nevük, de egy év alatt még nem száradtak be.
2014. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A citromsárga nekem is szokta bìrni egy évig. A kék is úgy volt.
2014. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én háromhavonta lecserélem a spirált (nem árt... meg a fogkefét se :D), annál előbb még soha semmi nem száradt be. Lovely márkától sárgám meg kékem volt, túlélték gond nélkül. Ha ennyi ideje használod, akkor ne bánkódj a dolgon, amúgy is csereszavatos volt már. :D

Egyébként meg ne úgy használd, hogy ki-be húzgálod a kefét, mert azzal csomó levegő belekerült. Inkább forgasd meg benne meg rázogasd, akkor is rákerül a festék, csak tovább jó marad aspirál.

2014. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!