Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legízléstelenebb...

Melyik a legízléstelenebb körömlakk? Mi volt az, amit megvettél, felkented, lemostad és azonnal ment a kukába?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Neon narancssárga. A boltban nem olyan színnek tűnt az üvegben. Felkentem és hánytam.

De nem szeretem a kéket, a lilát és az ilyen agyament színeket sem.

Naturál párti vagyok.

2014. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy világosrózsaszín. Nem az a szép, babarózsaszín féle, hanem a kicsit neonos, tömény rózsaszín. Az üvegben jópofának tűnt, de a kezemen borzalmasan nézett ki. Valahogy úgy elütött a kezemtől, nagyon csúnya volt.
2014. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az aranyszínű csillámos (lehet röhögni xD). Felkentem, lemostam és kidobtam.
2014. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sárgarépa színű. soha többé
2014. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sàrgàs csillàmos arany. De làtom ez másnál sem volt nèpszerű. :-)
2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A repedezős... képeken annyira tetszett, felkenve meg valami borzalmas ronda volt.
2014. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ú, az arany nekem sem jött be, meg a csillámos pirosas-rózsaszínes-lilás sem. Meg ezek a borzalmas türkizkék csillogósak se.


Érdekes mód az ezüst viszont igen, de abból is csak a glitteres meg a króm, a sime nem...asszem hideg a bőrtónusom és ez nem üti. Aki kreol, annak biztos jó.

2014. szept. 29. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Neon zöld/narancssárga. Még 2 éve vettem őket, akkor tetszettek (?) de nemrég rendezgettem a lakkjaimat, és rájuk bukkantam. Hát, borzasztóan néznek ki.
2014. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!