Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gabifrizuráit és plaura99-et...

Gabifrizuráit és plaura99-et meg az elég fiatal youtube "gurukat" miért és hogyan szponzorál pl. az avon?

Figyelt kérdés
Szóval most bukkantam rájuk a youtubeon és csak néztem hogy "most jött az avontól egy hatalmas csomag 12 rúzzsal, 5 alapozóval" és stb. de ezt hogy? az avon kiszemelget pár emberkét és "ingyen" küldözget nekik termékeket? Ráadásul 13-14 éves "kis"lányoknak? Félreértés ne essék, annyi nem izgat a dolog, 20 éves vagyok és nyilván nem érdekelnek ezek a videók bár szemlátomást nem butuskák csak kissé furcsállom egyrészt azt hogy ilyen fiatalon ezt miért kell, de nyilván én még más "korban" nőttem fel:) és az hogy az avon, tegyük hozzá nem egy "kis" cég, és az hogy egy 18-25 éves jelentős feliratkozóval rendelkező több éve működő csatornával lévő gurunak küld termékeket az oké, de 13-14 éveseknek? :)
2014. okt. 1. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez pedig a mai világ. A divatszakmát mindigis korán kellett kezdeni, és ennek a smink is része.


Egyrészt a fiatalabb lányoknak könnyebben adják el kortársaik a termékeket, mint egy felnőtt. Másrészt a csaj is jól jár, hiszen kap egy csomó cuccot, és mivel van miről videót csinálni, még több nézőt is.

A gyártónak nem nagy veszteség célzottan kiszórni 15-20 ilyen csomagot a legjobbak közt, hiszen ezek tizessével hozzák vissza a pénzt.


Ez mondjuk Tavi hoz képest kutyafüle, ezek csak hétvégén hupákolnak a youtubbal, és nem a divathét miatt lógnak a suliból meg a Vougenak adnak interjút.

2014. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi179 ***** válasza:

ilyen nincs!!!! Senkinek nem küldd ingyen az avon, vagy ha igen akkor jól titokban tartotta előttem vezető koordinátor előtt ezt az elmúlt 9 évben! Nincs ilyen!!!!!

Ez hülyeség!!

2014. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt kitalálta/kitalálták? Egyik válaszban azt írták, hogy e-mailben megkereste őket az Avon, terméktesztelés gyanánt és hát nyilván rá bólintottak.
2014. okt. 8. 20:58
 4/5 anonim válasza:
57%

Sziasztok!

Laura vagyok, a plaura99 csatorna vezetője. Igen, tényleg küldenek havonta csomagokat. Blogger program, tesztelésre küldenek termékeket. Ennyit tudok hozzáfűzni;)

2014. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már egy ideje egyre több cég keresi fel a bloggereket,nyilván a kiscsajok azok akik kb. minden fekérést elfogadnak.
2014. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!