Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Help! Szalagavatóra illik-e...

Help! Szalagavatóra illik-e vörös vagy bordó köröm? Fekete-fehér koktélruhám van hozzá

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Fekete fehér ruhához én inkább francia manikűrt csinálnék, vagy valami nude színt használnék.

Lehet bordó körmöd, nem tiltja meg senki, nekem is az volt, csak épp bordó ruhához.

2014. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz a szalagavatóm fehér ing, fekete blézer, fekete ceruza szoknya a cipőm egy platformos világos bordó magassarkú ugyan ilyen színű lesz a körmöm is és az órám pedig fekete. Szerintem a bordó a vörös és a piros apróságok nagyon elegánsak egy ünnepi viselethez :)
2014. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz a szalagavatóm fehér ing, fekete blézer, fekete ceruza szoknya a cipőm egy platformos világos bordó magassarkú ugyan ilyen színű lesz a körmöm is és az órám pedig fekete. Szerintem a bordó a vörös és a piros apróságok nagyon elegánsak egy ünnepi fekete fehér viselethez :)
2014. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!