Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Halloween-i smink szemüvegesek...

Halloween-i smink szemüvegeseknek?

Figyelt kérdés
Milyen sminket ajánlotok Halloween-ra szemüvegeseknek? Lehetőleg egyszerűen elkészíthető legyen.

2014. okt. 11. 13:15
 1/5 ~sütike~ válasza:
szia! én is szemüveges vagyok és halloween bulim lesz és én sem tudom mit vegyekfel és milyen sminkem legyen :(
2014. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Sajnos sehol sem találtam választ a kérdésemre. Remélem valaki tud valamilyen ötletet. :)
2014. okt. 12. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármilyen sminket elkészíthettek,ebben egyáltalán nem akadály a szemüveg! De én boszorkányt vagy varázslót tudnék ajánlani,mert nekik meg elhagyhatatlan a szettjükhöz a szemüveg! Persze nem ilyen nyomi 10. századi boszira gondolok! Ezt fel lehet dobni flitterekkel,láncokkal,rockos vagy éppen sportos,nőies formában! Rengeteg ilyet készítettem már,és az összhatás nagyon jó lett!

Remélem tudtam segíteni!

(Egy maszkmester)

2014. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötletet! :)
2014. okt. 13. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!! ;))
2014. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!