Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nők, segítség! Szerint...

Lányok, nők, segítség! Szerintem a SZEMPILLASPIRÁLtól hullik a szempillám (többi lent)?

Figyelt kérdés

Amióta a Maxfactor vízálló ( 2000 calorie waterproof wolume ) spirált használom, hullanak a pilláim (több hónapja).

Végre ez nem kenődik, jó az állaga, erre tessék: hullik... Eddig minden spirál kenődött, biztos, mert gyakran könnyezik a szemem :/

Tudtok valamit javasolni?



2014. okt. 12. 10:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha próbáltad már, neked is hullik tőle?
2014. okt. 12. 11:17
 2/8 anonim válasza:
Nem próbáltam még de mindenképpen hagyd abba a használatát ha nem akarod hogy az összes szempillád kihulljon!
2014. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de mit használjak helyette?
2014. okt. 12. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban: ne használj 3 hónapnál tovább egy spirált.

Másodsorban pedig minden napra semmiképp nem ajánlott a vízálló spirál, letöri a pillákat, sokan nem mossák le elég alaposan - márpedig az ilyeneket nem egyszerű. Ezektől pedig vígan hullik meg törik és a végén alig marad pár szál.

Én egy spirállal jártam meg (nem azzal, mint te), iszonyú sok pillám kihullott néhány hét alatt, nagyon észrevehetően, de valószínűleg allergiás vagyok egy összetevőjére. :/ A jó hír, hogy elég hamar vissza is nőttek eredeti állapotukra, szóval annyira ne keseredj neki, nem végleges az állapot.

Egyéb tippem, hogy csak felül spirálozz. Ha ragaszkodsz a hangsúlyos alsó pillákhoz is, akkor csináltass tartós festést, alulra annyi mindenképp elég, felül esetleg még átfuthatsz egy réteg spirállal.

Esetleg érdemes lenne hipoallergén, minden csúnya összetevőtől mentes terméket keresned, mert az állandó szemkönnyezést a sminked is okozhatja.

2014. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas választ, hasznos volt.

Már kétféle natúr festéket próbáltam régebben, és eléggé pandaeffektust okoztak, de ez lenne valóban a legjobb, valakinek bevált valami?

2014. okt. 16. 21:56
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es: Most milyen spirált használsz?

Leginkább márka, egyértelmű megnevezés érdekelne, csak azzal tudok kezdeni valamit.

Szóval ne kíméljetek!

2014. okt. 20. 22:03
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a sok monitornézéstől könnyezik gyakran a szemem, mindegy, hogy ki van festve, vagy nem.

A natúrokat nem akarom lehúzni, nem írtam márkát, mert mégis jó a törekvés.

De a többit nyugodtan ideírhazjátok, ami nem vált be, most mindenki megveszi, kipróbálja, az csomó bevétel a gyártónak... nektek megy a lóvé rá...

2014. nov. 10. 22:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre a fent említett Maxfactort nem ajánlom senkinek, mert miután nem használom, a pillahullás is elmúlt. Ilyenkor nincs valamilyen hatósági szerv, ami veszélyessé nyilvánít egy kozmetikai készítményt és kivon a forgalomból? Nem használtam 3 hónapig sem, nem járt le.
2014. nov. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!