Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk eltávolíttatása?

Gél lakk eltávolíttatása?

Figyelt kérdés

Ha visszamegyek a körmöshöz, hogy távolítsa el a lakkot, az von maga után valamilyen tarifát?


Még sohasem volt géll lakk a körmömön, ugyhogy ha tudtok segíteni, azt nagyon megköszönném :)


23/nő


Megy a zöld kezecske! ;)



2014. okt. 12. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,szoktak érte pénzt kérni, de otthon, nagyon egyszerűen meg tudod oldani. Egy vattakorongot magas acetontartalmú körömlakk leszedővel áztass be, és tekerd körbe alufóliával, hogy rajta maradjon (körmönként). Hagyd rajta egy olyan 3-5 percet, utána pedig nagyon egyszerűen le tudod kaparni mondjuk egy körömreszelő másik felével. :)

100%, hogy bejön, mert már én is csináltam. Ahol csináltattam, ott olyan 5000-ért szedték volna le,d e így sokkal olcsóbban megúsztam.

2014. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy első mondja úgy le tudod szedni, mondjuk szalonban tipoldóval szedjük le, ami 90%-os aceton, tehát nagyon erős, ha olyat vennél akkor már árban nem érné meg, mert olyan 1500 Ft egy liter és nem is tudnál mit kezdeni a maradékkal, szóval talán körömlakklemosóval is lejön. Fontos, hogy mindenképpen reszeld át a köröm felületét lehetőleg papír reszelővel, mielőtt beáztatnád. Ja és első válaszoló gondolom 500 ft-ot akart írni, mert azért 5000 egy teljes megépített szett ára, nem egy gél lakk leszedésé.
2014. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, 500 akart lenni. :D
2014. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

remélem tudtam segiteni

2014. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!