Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szúrhatok fülbevalót?

Szúrhatok fülbevalót?

Figyelt kérdés

Először 11 évesen lövettem a fülem aztán pár hétre rá kivettem a fülbevalót és összeforrt aztán 1 évre rá megint lövettem és ugyanúgy kivettem és összefort .hagytam kicsit benőtt meg minden de kilehet tapogatni a lukat vagy lehet zsìrcsomo van benne nemtudom kis piros potty van a helyen. Most 14vagyok kiszeretnem most szúrni nem lövetni a fulem es az lenne a kérdésem h szuratom e a luk helyere vagy melle? Mert

útana meg tágitani szeretném



#fültágító #Fülbavló
2014. okt. 17. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

végül is igen, de ha utána mégis meggondolod magad és kiveszed, akkor nincs sok értelme.


Ha átszúrnák azokat a kis csomókat, akkor csak annyi lenne, hogy hajlamos lenne begyulladni.


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne, írj privátban.

2014. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tágításban elég jártas vagyok bármi kérdésed van írj bátran! :)

Ha átszúrod nem lesz baja, fertőtlenítsd hagyd begyógyulni és csak úgy állj neki tágítani.

Ha löveted akkor kicsit több idő kell a gyógyulásnak mert roncsolódnak a szövetek.

2014. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!