Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet olyan pénztárcát...

Hol lehet olyan pénztárcát kapni aminek nagyon sok kartyatartó rekesze van? Bp. Sok kártyám van, sok rekeszre lenne szükségem

Figyelt kérdés
Hűség kártyára,személyi adokartya,tajkártya nekem,gyerekeknek...ikea,tescó,dm....stb stb..stb..köszönöm előre is
2014. okt. 20. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
De mégis mennyi? Férfi vagy női?
2014. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Női.de ha normális felolem férfi is lehet csak jol nezzen ki
2014. okt. 20. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem pont ilyen van, az egyik oldalán 9 hely van, a másikon 4, és van még két cipzáras rekesze ahová lehet pakolni. Az a baj egyébként ezzel is és szerintem a többi hasonlóval is, hogy ha telerakod a 9 rekeszt, akkor totál beszorulnak a kártyák. Én csak azokat rakom a pénztárcába amik pénzhasználatkor kellhetnek: hitelkártya, törzsvásárlói, pontgyűjtő, csekkek, blokkok amiket meg akarok tartani. Iratoknak van külön egy kis cipzáras neszeszer jellegű szütyő. TB kártya be se fér a bankkártyás rekeszekbe.

2014. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én múltkor a Mangoban vettem 20 euróért, szerintem Magyarországon is vannak ott jó pénztárcák. Ráadásul elegáns és szép is, nem csak sok benne a hely. :)
2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én külön tartom ezeket a mindenféle kártyákat, pénztárcában, csak azokat, amiket gyakrabban használok.

Ilyenem van: [link]

Van belőle többféle: álló, fekvő, csatos, csat nélküli, sok lapos, kevesebb lapos, stb. Szerintem nagyon praktikus.

2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis a helyi kínaiban veettem 1300forintert.egész jó😊.majd aprópénz nek nézek vmit mert az apró tartója kicsi.
2015. jan. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!