Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik essence szempillaspirál...

Melyik essence szempillaspirált ajánlanátok ami nagyon szépen dúsít?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én az essence lash princess szempillaspirált használom.ez nem rég jött be magyarországra .most kb.1500 Ft a Rossmannba ,és adnak hozzá egy tusfilcet(azt is imádom).szerintem ez nagyon megéri így mármint a tussal mert azthiszem magába a szempillaspirál kerül ennyibe.

Ha nézed youtube-on a BreakFastAtFruh-t akkor tudhatod hogy ez Fruzsi kedvence és az enyém is.(de ha nem nézed itt egy link képekkel is: [link] :)

2014. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is nézem Fruzsi videóit és blogját is olvasom rendszeresen. Nekem is innen jött az ötlet az essence lash princess szempillaspirál vásárlására. Viszont amennyire én ettől a szempillaspiráltól csodát vártam annyira nem vált be. Sok terméket felvesz, én mindig leszoktam egy papírzsepibe törölni a spirál fejét majd utána viszem fel a terméket, de van, hogy így is összetapasztja a pilláim és nekem egyáltalán nem dúsít :( Amire még azt mondom, hogy bevált az az essence get big lashes vízálló szempillaspirál. Dús a keféje de bazi nagy szóval óvatosan kell vele dolgozni, hátránya ennek is a sok termék felvétele és a nagy kefe miatt a szemzugban lévő apró pillák nehezen elérhetőek illetve az alsó szempillasor kiemeléséhez is alkalmatlan viszont valóban vízálló és nekem ez a spirál dúsította brutálisan a pilláim . De ahány ember annyiféle bevált termék :)
2014. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Essence I <3 extreme nálam a tuti befutó
2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!