Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb szemhéjpúder, amelyik tartós és nem kenődik el?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó szemhéjalpozóval szinte bármelyik.
2014. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen árkategóriában, színben és textúrában keresel, leírom, nekem mik váltak be.

Sleek paletták, főleg az Oh so special (rózsaszínek, barnák, jól pigmentált matt és csillámos árnyalatok, kb 2800 Ft), és a Storm (barnák, kékek, zöldek, rózsaszínek, főleg fényes színek, szintén 2800 Ft)

Dior 5-ös paletták: elég drágák, de jól pigmentáltak, vannak benne matt és fényes színek is, rengeteg extrább színben is elérhető.

Kryolan, Mac monok: szintén nagyon pigmentáltak, tartósak palettát is össze lehet belőlük állítani, rengeteg színben kaphatóak, a Kryolan jóval olcsóbb, mint a Mac.

Paese matt monok: Matt, mindennapi színek, szintén erősen pigmentáltak, jól fednek, szemöldökre is jók.

Én mindegyik alá használok szemhéjalapozót, azon sokkal szebben terülnek, erősebb a színük, és akár egy egész napot kibírnak. Nekem az essences is bevált, de a nars (nagyon drága:() és a beautyuk terméke is jó.

Ha a púderekkel nem boldogulsz, akkor válassz krémes textúrájút, azok általában tartósabbak és használhatod őket alapként is.

Pl a maybelline color tatoo bizonyos színei nagyon jók, vagy a max paint potok, esetleg a manhattan krémes, tubusos szemfestéke.

2014. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!