Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Saját készítésű paróka?

Saját készítésű paróka?

Figyelt kérdés
Cosplayhez szeretnék csinálni parókát és azt szeretném megtudni, hogy lehet venni külön alapot? (amire rá tudnám varrni a 'hajat')

2014. nov. 3. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hogy készítik a parókákat, de biztos hogy nem egyszerű. Szerintem könnyebb és jobb, ha rendelsz egy parókát. Karaktertől függően már egész olcsón el lehet csípni jó minőségűeket, ráadásul rengeteg kifejezetten karakterparóka közül is válogathatsz, amiket egy adott szereplőről mintáztak. :)
2014. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy van olyan, ami nekem kell :D de ha lenne, akkor is olcsóbb lenne megcsinálni házilag

őt szeretném megcsinálni:

[link]

2014. nov. 3. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy olcsóbb lenne. Ha még ki is jönnél anyagárban olcsóbban, parókát biztos nem két perc készíteni; ráadásul ha őszinte akarok lenni, nem biztos, hogy elsőre jól is sikerülne. :S Számomra a paróka a cosplay egyik legfontosabb része, én nem kockáztatnám, de hát nem vagyunk egyformák.


A kép alapján simán meg lehet csinálni ezt a frizurát egy egyszerű lila parókából, ha jó fazont választasz. Csak ügyesen kell formázni.

2014. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze, elsőre semmi se tökéletes :D

azért akarom megcsinálni, mert az olyan mainstream, hogy fogok egy kész parókát és megcsinálom olyanra, mintha fonalból lenne. amúgy eddig csak ilyen Ori cosplayeket láttam. meg ki szeretném próbálni, hogy tudok-e parókát csinálni, meg hogy néz ki a végeredmény.

amúgy még sose cosplayeztem :D

2014. nov. 4. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!