Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért hiszik azt a nők, hogy a...

Dymo kérdése:

Mért hiszik azt a nők, hogy a műköröm szép, és tetszik a pasiknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
azért mert szép, meg az én pasimnak tetszik:D
2010. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
az enyémnek is tetszik:)
2010. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik de nem akarom megbántani a bnőmet :D
2010. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
mert hülye divatribancok, akik azt hiszik, hogy ettől most menő, cuki csajok lesznek.
2010. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert tényleg szép és a pasimnak is tetszik. Én magamnak csinálom itthon, és van hogy a pasimmal együtt találjuk ki, hogy milyen legyen.
2010. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

csaj vagyok.

Nincs műkörmöm (nem is akarok,mert szép hosszú körmöket örököltem), de rendszeresen ki szoktam festeni, hol élénkre, hol csak színtelen fényessel. Hol rövid,hol hosszabb. Mostanában kicsit megcsinálom franciásra --> fehér vég,rá szintelen, és valamelyik ujjamra szolid minta. ennyi. És igen is szokott tetszeni a pasimnak. Szóval a sima köröm is lehet tetszetős.

2010. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem akinek nem mű hatású műkörme van, és rendszeresen jár vele a manikűröshöz, az szép, és tetszhet a pasiknak. Nem mindenki örököl szép erős körmöket.
2010. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert szép, és magasról teszek rá, hogy tetszik e bárkinek is. Nekem igen, a keresetemből meg futja. Akkor ?

Fáj talán neked? Szólj és adok aszpirint.

És még egy picinyke gondolat : miért gondolják a pasik , hogy mi mindent de mindent azért teszünk, hogy nekik tetszünk? Csak viccelsz ugye?

2010. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, de már nem is próbálom megérteni :D

Csaj vagyok, de nincs műkörmöm és nem is akarok. Azt se bírom, ha hosszúak a körmeim. Nagy körmökkel nem lehet semmit csinálni, az őrületbe kergetnek, hogy nem tudok normálisan létezni, mert mindig oda kell figyelni rájuk...

Én ezért is vágom mindig rövidre, nem is lakkozom, engem nem érdekel. Nem csúnya, sőt nekem így tetszik. És nincs vele gond ;)

A műköröm nekem nagyon nem jön be és a barátaimnak, haverjaimnak sem. Van aki elviseli, vagy nincs róla különösebb véleménye. De a legtöbb ismerősömnek abszolút nem kell a hosszú köröm, nem tetszik nekik.


Egyébként szerintem ez úgy kezdődött, hogy a nők egymás közt eldöntötték, hogy a műköröm szép és akkor most mindegyik bele van bolondulva... Valaki elhintette, hogy szexi is és nőies és a pasiknak bejön és ezt is sokan elhiszik...


Egyébként tényleg sok nőt nem érdekel, hogy mi tetszik a pasiknak, önmagukért csinálják, ha nekik tetszik csináltatnak, ennyi.

2010. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Véleményem szerint a legtöbb nő/lány nem a pasik kedvéért csináltatja, hanem a sajátjáért. Én rettentő rossz körmökkel rendelkezek lemezekre bomlik, törik, vékony egyszerűen borzalmas. Viszont amióta műkörmöm van nem kell arra figyeljek, hogy nehogy betörjön, amúgy hozzáteszem rettenetes érzés amikor elakad valamiben a saját töredező köröm:S Én a magam "kedvéért" készíttetem. Hidd el sok nőnek ez nagy ápoltságot tud adni. Nekem a műköröm volt az egyetlen megoldás. Egyébként hozzá teszem elég sok mindent meg lehet tudni a nő személyiségéről a köröm hossza mintája alapján , visszafogott, vidám, vagy épp vad. Én azt kérdezem miért hiszik azt a pasik, hogy mindennel nekik akarnak megfelelni a nők...
2010. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!