Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a fültágító milyen anyagból...

Ez a fültágító milyen anyagból van? (kép) Apacsban dolgozók előnyben!

Figyelt kérdés

[link]


8-as, menetes.

Tegnap vettem, és nekem nagyon gyanús, hogy nincs olyan súlya mint pl akármelyik fém tágítónak.

Ha nem orvosi fém, akkor mi, és ez nem lehet káros a szervezetre?

De az apacsban csak nem árulnak kamu cuccokat?

Légyszi mindenki kíméljen az oltástól, hogy ez gusztustalan, hülye vagyok, szőrös vagyok, büdös vagyok,nem tetszik a függöny színe, meg minden hasonló, fel nem sorolt, és kitalálható hülyeségtől.

Köszönöm!


2010. jan. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem orvosi fém, akkor sima acél valószínüleg.

De hátha valaki okosabbat mond.

2010. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, forma vagy. :'D


Nekem az jutott eszembe a kérdést olvasva, hogy lehet ez orvosi fém, mert azoknak kb 10 miliig nincs túl nagy súlya... (Legalábbis az eddigi, szintén Apacsban vett tágeszeim használata után erre jutottam:D)


Az ékszer kártékonyságáról meg nemigen tudok bármit is mondani, kivéve 1et: az allergiát, de gondolom ezt a válaszom nélkül is tudtad:D

Ha allergiás vagy a tági anyagára, az viszont eddigre ki kellett, hogy derüljön.



remélem segítettem valamit:)

2010. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! :)

Akkor csak nem valami ócskavasat dugtam a fülembe.

Eddig pozitív. :D

2010. jan. 29. 23:15
 4/8 anonim válasza:
büdös vagy,és ez műanyag :D
2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Aranyos fiú vagy :)
2010. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tetszik a függöny színe!:D amúgy biztos orvosi fém az, ahogy egyik valaki is írta, egy bizonyos méretig nem nagyon van súlya. neparázz. am jóarc vagy;D
2010. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

héésrááác szekszes vaaagy, begyüffőőő, kő kolllaaa? :DDDD

bocsánat, hogy a kérdésre nem tudok kielégítően választ adni, de szúrnálak. őszintén. :D

2010. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a 3 golyos karikamat fogom egyutt sincs sulya, a 12mm-s orvosi fem tagesznek is alig van, szoval valoszinu az :) de ezis 3-4gramm korul lehet saccolasra de lehet anyi se pedig ez 12mm
2014. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!