Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágításnál gyors a 2mm/hét?

Fültágításnál gyors a 2mm/hét?

Figyelt kérdés
Üdv! 2 éve van fülbevalóm a bal fülemben, és most elkezdtem 5 napja tágítani. Mindössze 10-12mm-re akarom tágítani a fülemet, és azt olvastam mindenhol,hogy 1-2mm/hét legyen a gyorsaságom. Nos hát én 2mm-t szeretnék hetente tágítani rajta, de ismerek olyat aki 2 hét alatt elment 14mm-re, és nem lett tőle semmi baja, mégis van ahol olyat írnak hogy elég 1-2hetente 1mm, és nem vagyok benne biztos, hogy most a 2mm/hét megfelelő tempó?

2014. nov. 16. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Joindulatbol mondom hogy van ismerosom es megbanta a fultagitast es ha nem szeretned hogy rondan nojon vissza akkor 700000 ft a mutet...szoval szerintem jol gondold meg hogy szeretnel e de te tudod :) nem tudom hogy gyors e nekem nincs
2014. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm a választ,de nem az volt a kérdésem hogy mennyibe kerül a műtét.
2014. nov. 16. 14:29
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem, ha biztosra akarsz menni, akkor 1mm-t haladj hetente, folyamatosan tisztítsd és akkor szépen tudsz vele haladni. :)

(nagyban függ attól, hogy mennyire regenerálódó a szervezeted :) )

Sok sikert a tágításhoz!

2014. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hali! Köszönöm a tippet! :3
2014. nov. 17. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves első, 10mmig visszamegy,nekem 5 mmről egy hét alatt állt vissza normális fülbevalónyi méretre. Ilyen király a fül álcarendszere ;)

Nem igazán a mérettől függ, hanem hogy mennyire bírja a füled, ha nem kell nagyon erőlködnöd és olyan nagy fájdalmakkal sem jár nyugodtan csinálhatod.

2014. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!