Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőke hajam van, enyhén...

Szőke hajam van, enyhén szolis bőröm és barna szemem, milyen pirosítót válasszak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre nem lehet egyértelműen válaszolni, esetleg tudtok olyan üzletet (Pl. Dm, rossman) ahol segítenek a kiválasztásban?

2014. nov. 16. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Èn eddig bármelyik rossmannban,dm-ben voltam segítőkèszek voltak az eladók.:)De müllerben is..szerintem:)
2014. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így látatlanban én valami téglás-terrakotta-meleg árnyalatot mondanék, mert a barna szemből-szoliból kiindulva gondolom inkább sárgás mint rózsaszínes tónusú a bőröd. a dm, rossmann meg ilyenekben a csajok inkább az árufeltöltéshez értenek én nem bíznám rájuk magamat, inkább olvass utána a neten vagy ha biztosra akarsz menni és van pénzed akkor irány a MAC, az ottani csajok értenek hozzá és széles a színválaszték.
2014. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!