Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajakbalzsamról lenne szó,...

Ajakbalzsamról lenne szó, hogy ti nektek mi a kedvencetek? Eos ajakbalzsamról vélemény?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ismerem amit mondtál de az én kedvencem a Müllerben kapható és a márkája essence.
2014. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!
2014. nov. 19. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én carmex párti vagyok, abból is a stifteset szeretem, eddig csak ez vált be.

Eos szerintem nem éri meg, legalábbis rendelve tuti. Ha olyan helyen jársz, ahol üzletben kapható, vegyél egyet, nagyot nem buksz rajta, cuki, jó az illata, de szerintem a hatása konkrétan nulla. Ez is csak ilyen agymosós marketinges dolog, nagy hype a semmiért.

2014. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd befogok szerezni egyet, egy próbát megér!:)Koszonom a valaszt, a carmexet nagyon dicsérik, lehet veszek majd egyet!
2014. nov. 20. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, én nagyon szeretem az eos-t. Tényleg cuki és valami isteni illata van, bár netről rendelve valóban kicsit drága. De én azért örülök, hogy megrendeltem (már egy éve megvan kb), mert előtte majd megevett a kíváncsiság érte.

Nekem a világos rózsaszín van meg különben, de gondolkodom egy zöld beszerzésén is.

2014. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen meggyőztetek!:)
2014. dec. 4. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!