Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen szolid smink?

13 évesen szolid smink?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es nyolcadikba jarok.nem szoktam magam sminkelni nagyon csak a pattanasokra egy kis alapozo meg ritkan egy kis puder meg enyhen rozsaszin szolozsir,szerintetek ez elfogadhato?nem latszik nagyon,nem szeretnek mar korai kis ribi lenni csak kivancsi vagyok hogy hany eves kortol lehet hasznalni egy kis szempillaspiralt?mikortol elfogadhato?
2014. nov. 19. 20:27
 1/6 anonim válasza:
A mi sulinkban nem igazan engedik a sminket de en is szoktam kicsit ugy hogy ne latszodjon pl kihuzom a szemeimet kicsit feketevel de letorlom a nagyreszet hogy ne legyen annyira latvanyos. Szerintem egy kis spiral meg siman elmegy, igy hogy irtad, hogy szolidat szeretnel. Csak nem szolnak hogy mosd le :) (13L)
2014. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A misulinkban nem engedik a sminket meg a koromlakkot semde azt nem szoktam es a szempillaspiralt anya nem hiszem hogy engedne,azt sem engedte hogy borotvaljam a labamat, XD
2014. nov. 19. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én enyhén feltöltöm a szemöldököm, szempillagöndöritő, szemspirál, és szájfény :D Ebbe nem tudnak belekötni 13/L
2014. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1.-es valaszolo vagyok. Nalunk sem engednek semmi ilyet, koromlakkot mindig lemosatjak de olyan sminkbe ami alig latszik abba nem kotnek bele, szoval szempillaspiral az nem veszelyes:D hat ha nem veszesen szoros a labad akkor jol teszi szerintem anyud hogy nem engedi leborotvalni mert utana csak rosszabb lesz(tapasztalat), bar nekem nagyon intenziv a szornovekedesem:DDD
2014. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,es 22:57-es valaszolo nekem is!
2014. nov. 20. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen paranoiás szülők, kivagyok tőlük, ismeretségeimbe is van ilyen ha a kislánykája szőrteleníteni akar akkor már azt hiszi valami fickót vár :D:D:D Borzalom az anyák-apáknak némelyikük elképzelése egy kamaszcsajról... PFFffff

Elég egy kis szempillaspirál meg szemhéjpúder, de nem vadfekete meg nem arany, vagy sötét hanem világos kék, halvány lila, szelídzöld, h nem lehessen észrevenni.

2019. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!