Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köröm mintát/lakkot fixáló gél?

Köröm mintát/lakkot fixáló gél?

Figyelt kérdés

Ma vettem a drogériában egy általam hitt olyan lakkot, ami fixálja a színes körömlakkot és jobban védi.

Jelenleg a körmöm pinkes lila.

Egyik ujjamat befestettem egy csillámos lakkal, ami után a körmöm felülete érdes lett.

Az általam vett lakkal lefestettem és megszáradás után kb ugyanolyan maradt. Másodjára is átkentem kicsit jobb lett, de még mindig érezni, hogy nem sima.

Én vehettem rossz lakkot/gélt vagy ennek nem is kell annyira simának lenni, mint egy átlag körömlakknak?


Ha rosszat vettem leírnátok légyszi, hogy mi alapján keressem melyik az, vagy konkrétan leírhatjátok, hogy melyiket ajánljátok.



2014. nov. 21. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen lakkot is vettél? Így nem nagyon értettem
2014. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!