Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 109. oldalról érdemes szerinte...

Szelena97 kérdése:

109. oldalról érdemes szerintetek megvenni ezt a sminkpalettát? Az egész 20g, vagy azt az egyes színekre kell érteni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 22. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én biztos nem venném meg, főleg, hogy csak egy Avonos palettáról beszélünk. Van pár Avon palettám és túlárazott a gyenge minőségéhez képest.

Inkább rendelj 1-2 Sleek palettát a makeuplaza.hu-ról vagy a pinkpanda.hu-ról, 100x jobb minőségű és egy paletta kb 2500 Ft. Még rúzsokra is marad pénzed.

pl: [link]

Nekem 2 Sleek palettám van, egy natúr színekkel egy pedig alkalmi csillámos színekkel - nagyon igényes, nagy tükör van benne, jól pigmentált és tartós.

2014. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
45%

Nekem pont ilyen palettám van és nagyon jó:)

Jó minőségű, megéri megvenni, de csak ha tényleg kihasználod azt az 55 színt:)

2014. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!