Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok parfümöket mondani?

Tudnátok parfümöket mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Karácsonyra szeretnék parfümöt választani magamnak,de nem tudom hol kezdjek neki.Olyant keresek amiben található vanília,pézsma illat is.Amit kinéztem az interneten sehol sem találom ahol megbírnám szagolni,(Lolita Lempicka Lolita )vaktában pedig nem merem megrendelni.A másik versenyző pedig Diesel-loverdose. Valaki összebírná nekem hasonlítani ezt a kettőt?Tudnátok nekem hasonló illatú parfümöket mondani?16 éves gimnazista lány vagyok akinek nagy segítség kellene,hogy milyen parfümöt válasszon.Nagyon boldog lennék ha tudnátok segíteni,előre is köszönöm.:)

2014. nov. 23. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő elég necces választás látatlanban! A Diesel - Loverdose nem pézsmás, hanem ámbrás. Az édesgyökér miatt masszív medvecukor illata van, a vanília és a csillagánizs pedig karácsonyi sütis hangulatot ad. Nagyon erős, erőteljes illat. Szagoltad már? Mindenképp próbáld ki parfümériában, mielőtt megveszitek.

A Lolita Lempica személy szerint jobban tetszik és feleannyiba kerül. Kevésbé lover or hate parfüm, több embernek tetszik. Ez is téli-sütis illat, erős benne az édesgyökér és a csillagánizs de a mandulától és az ibolyától sokkal lágyabb, puhább, ölelősebb illat. Bár Douglas, DM meg ilyen helyeken nincs belőle, de meg tudod szagolni magán parfümériákban, pl a Blaha aluljáróban vagy a Nyugati aluljáróban levő parfümériákban biztos, hogy van belőle.

Szerintem szagold meg mindkettőt, mielőtt döntesz.


Esetleg kóstold meg a Chopard Wisht is, ha úgyis parfüméria felé jársz :) Ebben sincs ugyan pézsma, de pihe-puha, ölelős, téli, vaníliás, füstös, édes illat, és még olcsóbb is, mint a fenti kettő.

2014. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.Sajnos vidéken lakom ezért nem birok ilyen helyeken megnézni,de ha minden igaz valamikor december végén megyek Budapestre akkor lehet,hogy majd addig várok a döntéssel.Felírtam a Chopardot biztos megnézem azt is majd.:) Nyáron voltam külföldön ott megszagoltam Katy Perry-Purr illatát és szinte azonnal bele is szerettem de egyáltalán nem tartós rajtam 20 perccel később már nem is érződött...Ezt nagyon-nagyon sajnáltam...Esetleg még ehhez hasonló illatot tud valaki nekem mondani?
2014. nov. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!