Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki, ha fiúként...

Szerintetek ciki, ha fiúként kisminkelem a szemem, mindig fiú cosplay parókát hordok azért, hogy "japánosabban" nézzek ki?

Figyelt kérdés
Imádom az animéket, meg Japánt, és ezért mindent megteszek, hogy úgy nézzek ki, ahogy ők. Kaptam is már sok megbélyegzést emiatt. Nektek mi a véleményetek? (16/f)

2014. nov. 24. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Komolyan parókában jársz suliba, meg az utcán? Akkor már miért nem csinálod inkább a saját hajad olyanra?
2014. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen. Mindig, mindenhova abban járok. A saját hajamat nem tudnám úgy megcsinálni, nem is tudom, hogy kezdjek neki. Meg először is növeszteni kéne ahhoz.
2014. nov. 24. 21:47
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Az hogy ha 4 évvel idősebb lennél és helyes akkor nagyon kedvelnélek :D
2014. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
A Te dolgod, de nekem nem tetszene egy pasin, hogy egy rajzfilmfigurát majmol. De majd kinövöd, még fiatal vagy :)
2014. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit ez furcsa dehát ízlések és pofonok. Ha tetszik akkor hordd és ne törődj mások véleményével. ;)
2014. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Erről a chuunibyou demo koi ga shitai anime jutott eszembe. Ha még nem láttad, ajánlom figyelmedbe.

Tipikusan olyan dolog, ami miatt pár éven belül a föld alá szeretnél süllyedni, ha majd visszagondolsz. :D De ha neked így jó, nekem édesmindegy.

2014. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Szerintem nem baj ha olyat csinálsz amit szeretsz vagy boldog leszel tőle. Ne törődj mások véleményével.
2014. nov. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod és nem csak múló hóbortnak minősül, szerintem akkor se lenne vele baj. Ha az, akkor legalább kipróbáltad, ha megmarad, akkor meg istenem, én meg hétköznapi szintű crossdressingelésen töröm a fejemet jó ideje.

Persze túlzásokba attól még nem jó esni :)

2014. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A felhasználó válasza:
Kinek a haját hordod?
2014. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell mindenkinek leszólni azért valakit, mert fiatal. "Múló hóbort", "ilyen korszakod van", "majd szégyelled", stb... Ha most épp így érzi jól magát a kérdező, nyugodtan öltözködjön úgy, ahogy szeretne. Ezzel nem árt senkinek. Korszakai meg mindenkinek vannak, csak a legtöbb magára büszke, komoly felnőtt ezt szívesen elfelejti.


Kérdező, szerintem ezzel semmi baj nincs. Viszont egyet ne felejts el, mert sajnos sokan belebuknak: nem vagyunk japánok. A legtöbbünknek nem sikerül rájuk hasonlítanunk, és sajnos a végén elég idiótán nézünk ki. :3 A cosplay rendben van (én is több mint tíz éve cosplayelek), de a mindennapi "japánosítás" nem mindig a legszerencsésebb. Persze ha jól áll és ügyes vagy benne, miért ne? :3

2014. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!