Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú körömlakkot...

Milyen márkájú körömlakkot ajánlanátok ami 2 nap alatt nem kopik le, szóval tartós?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy ez márkán belül is sokszor árnyalatfüggő, én egy jó fedőlakkot ajánlok inkább (pl Essence - Better Than Gel Nails), gyorsabban is megszárad tőle a lakkozás, és ha kenek alaplakkot meg a színesre két réteget az Essence-ből, akkor akár egy hétig fennmarad a leggagyibb lakk is.
2014. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túlságosan tapasztalt a témában olyan szempontból, hogy nem használtam extra sok márkát eddig. Avonos, valamint Adele lakkokat használtam eddig, d egyik sem bírta még 2 napig sem lepattogzás nélkül. Most vettem Moyrát, valamivel jobb, 3 nap körül kezdett pattogzani, de közel sem olyan mértékben, mint az előzőek. Jelenleg viszont egy oriflame-es lakk van fent. Vasárnap kentem fel és még egy kis helyen sincs lepattogzás (pedig ez már a 3. - 4. nap). Eddig nekem ez a legtartósabb.
2014. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Gellakkom van de kezd elegem lenni abbol,hogy feszt vagy kiesnek a kovek vagy betorik a kormom.

Igy lenne rovidebb,de legalabb nem idegeskednek.:D

Igy megprobalnam ezt,inkabb vennek dragabb lakkokat,mert a gellakk se 2ft.

A lakkot pedig azert nem egyszer hasznalnam.

2014. nov. 26. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én a géllakkot akartam ajánlani de úgy látom az van.

bár ha a kő kiesik, meg betörik, akkor a körmösöd nem elég jó :)

v ne kérj rá követ...

olyan igazán jó lakk sztem nincs ami mindent kibír. a legjobbak nekem3 napig bírják de cska ha nem mosogatok, főzök sportolok stb szóval ilyen sosincs. a géllakk az egyetlen nekem, ami tartós

2014. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!