Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nemrég csináltattam orrpiercin...

Nemrég csináltattam orrpiercinget és még nem lehet cserélgetni, mert nagyon friss. Ti mennyi idő után cseréltétek ki? És amikor még friss volt a seb hogy takarítottátok belül? Mert azért ott elő fordul, hogy "piszkos" meg ilyesmi. :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem tisztitottam hanem amikor úgy éreztem hogy nem fáj és nem volt piros akkor kivettem megtisztitottam lefujtam kölnivel és vissza raktam
2010. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha most csináltattad három hétig ki ne vedd!!! mert még nem szokta meg az orrod, am tisztogasd kamilla teával fülpiszkálóval..

és egy hónap után cserélheted ki, szerintem egyenes szárút vegyél és oat aminek ilyen bogyós a vége ;)

2010. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én simán kivettem 1 hét után. Eléggé fájt. Aztán beleraktam egy sima piercinget. Belül nem nagyon takarítottam, max kívül asszem azzal a tetrán kenőccsel kentem amikor vérzett.
2010. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg fáj ne nagyon piszkáld. Kívül tisztítsd meg, ahogy tudod, kamillás v sós vízzel, ha lehet, kicsit meleggel, aztán hagyjad gyógyulni.
2010. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én eloszor lovettettem és a csaj azt mondta h 24ora mulva kivehetem a gyogyfulbevalot és utána berakhatom a piercinget!és semmi bajom sincs!amugy 2 hete csináltattam xd
2010. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hét után, de többet kell várni csak én nem bírtam
2010. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a "piszkos" a fika
2011. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!