Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi lenne a legmegfelelőbb smink?

Mi lenne a legmegfelelőbb smink?

Figyelt kérdés
Gimnazista lány vagyok. Mi az a smink ami elengedhetetlen vagy épp már túl sok lenne?

2014. nov. 29. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
En is gimnazista vagyok, nem szoktam sok sminket hasznalni. En csak alapozot, szempillaspiralt es neha pirositot hasznalok. De ha szep a borod felesleges az alapozo szerintem. 16/L
2014. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy elengedhetetlen. Egyetlen nőnek sem kötelező sminkelnie kortól függetlenül.

Ez csak egy opció.

2014. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

#2-kal értek egyet, nincs olyan, hogy elegedhetetlen smink.

Maximum a korrektor, de én azt nem sorolom a smink kategóriába.

2014. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

gimiben már sokan használnak alapozót, vagy legalábbis BB krémet, a kisebb bőrhibákra korrektort, kérdés h neked szükséged van-e rá. mert ha nem, érdemes hanyagolni amíg majd tényleg szükség lesz rá.


alkalmakra, bulikra viszont használhatsz. én úgy vagyok vele hogy 18 évesen már egy fontosabb alkalomra vagy egy bulira _nekem_ elengedhetetlen az alapozó, korrektor, de ezzel persze nem mindenki ért egyet. (nem is kell) sztem bőrhibája a nők 90%-ának vannak, és ezért előnyösebb annak aki sminkel. ezek a kicsi bőrhibák nappal azért fel se tűnnek, de az esti fények mellett, egy buliban ahol mindenki tip-top ki van csípve azért látszik a különbség.

továbbá úgy vagyok vele, hogy ha pattanásom vagy bőrhibám van, mindenképp teszek rá alapozót, mert zavar különben. tudom h nem feltétlen jó, de kozmetikushoz is járok, azt mondta nema világvége ha pattanásra korrektort meg alapozót teszek, főleg h van olyan is, ami leszárítja.


de ha vki smink nélkül érzi magát jól, ne sminkeljen, hisza kisugárzás a legfontosabb.

érdemes azért megtanulni sminkelni, még ilyenkor is, hogy ne egy vakolat legyen rajtad, amikor nagy ritkán sminkelsz mégis.


a többi dologgal úgy vagyok h egyénfüggő. egy kis szemceruza, szempillaspirál sok lánynak jól áll, kiemeli a szemüket, ez előnyös, tiniknél is, meg utána is :)

egy kis szájfény sem rossz. gimiben nagyon sok csaj használt nálunk.


olyan sztem nincs h sok, csak ami nem alkalomhoz illő, vagy ízléstelen. ami ízléstelen az a vakolat, amit ügyetlen és túl sok alapozó hazsnálattal lehet elérni, a bohóc arc, a nagyon markáns fekete smink (kivéve ha goth vagy), nappal egy esti, bulis smink. mondjuk suliba egy füstös smink rúzzsal sztem már nem alkalomhoz illő - vagyis a te szóhasználatodban már sok.

2014. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!