Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Soros műszempilla meddig...

Soros műszempilla meddig bírja egy jó minőségű ragasztóval?

Figyelt kérdés
eddig tincses szempilláim voltak(jelenleg is van),de nagyon megviselte az eredetit és már a szemhéjam is be van tőle dagadva.Ezért úgy gondoltam kipróbálom a sorosat,természetesen azzal a ragasztóval amivel a tincseset rakatom.(nem kozmetikus rakja).Van rá esély,hogy azzal a ragasztóval bírni fogja akár addig is mint a tincses?(2hétig szokta bírni)
2014. nov. 30. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A soros műszempillát nem szokták tincses ragasztóval feltenni, egyrészt mert a sorost alkalmakkor szokták hordani (maximum egy napra), másrészt, ha már így is megviselte a szempilláidat meg be van dagadva a szemhéjad miért is akarod tovább nyüstölni? Gondolom már egy csomó saját szempillád kihullott, aminek az is lehet majd az eredménye hogy nem fog visszadúsulni, hanem ritkák lesznek a pilláid. Egyébként érdekes lennél, egy állandóan felragasztott soros műszempillával, nagyon mű hatása van, nem olyan természetes mint a tincses. Ráadásul ha egy csomó szempillád kihullott, nincs is mire felragasztani... Nekem miután leszedték a tincsest, nappalra egy visszafogott soros műszempillát ragasztottam fel, estére pedig természetesen levettem így volt ideje regenerálódni és kinőni az újaknak. De ha nem mentem sehova, akkor hagytam szabadon, nem festettem ki, pihentettem. Most már úgy bedúsult hogy mindenki azt hiszi hogy műpillám van, nem is rakatok fel többet tincseset, mert nagyon megviseli, ha bulizni megyek, akkor sorost szoktam magamnak feltenni, amit az éjszaka végén egy laza mozdulattal csak lehúzok, így nem töri le a szempilláimat. Neked is ezt javasolnám. Itt van a ragasztó, ez kb. 3000 Ft. körül van, ez való soros műszempillához. Én ezt használom. Vékonyan kell felkenni a szempillára.

[link]

2014. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!