Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Harry Potterből Hermione...

Harry Potterből Hermione időnyerő nyaklánc házilag?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ilyenekre gondolok. Megvenném, mert ennyi pénzért megéri, de sajnos allergiás vagyok a fémre, és ez egyértelműen valami bizsu. Tudtok ötleteket adni?



2014. dec. 2. 17:22
 1/6 anonim válasza:
Akkor 3D nyomtatás és aranyozás? (ha nem vagy az aranyra is allergiás)
2014. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ötvösnél megcsináltatni?
2014. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem ártana olyan oldalról vásárolnod dolgokat, amelyekről képek is vannak, mert így képhiányban könnyen átverhetik a vevőket!
2014. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én sosem vásárlok internetről, erre is csak véletlenül találtam rá. És nem, az aranyra nem vagyok allergiás. Egyedül arra nem.:)

Gravíroztatni nem szeretek, inkább magamtól készíteném.

2014. dec. 4. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

"Fémmentesen" csak a sütőgyurmára tudok gondolni, de abból ha nem vagy nagyon ügyes, akkor valószínűleg csak egy eléggé leegyszerűsített változatot tudsz készíteni. Itt egy folyamatábra:

[link]


ez pedig egy példa gyurmából készített medálra: [link]


De ha nagyon profi vagy, akkor ebből az anyagból is lehet nagyon remek kis időnyerőt gyártani:

[link]


Mondjuk ebben is van egy-két fém alkatrész, de szerintem megoldható, hogy az a része ne érjen a bőrödhöz.

2014. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! E-bayen vettem, ma érkezett meg. Bizsu, de nem műanyag. Kb. 300(!!) forint volt, és nagyon jó, pont olyan mint amilyen a hirdetett képeken volt. Csak írd be hogy Time turner necklace, jelöld be az ingyenes szállítást, és böngéssz :-)
2016. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!