Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elégé pattanásos és miteszeres...

Elégé pattanásos és miteszeres a bőrőm. Minden nap sminkelek 14 évesen . Tönkreteheti a bőrőm? Többi lent

Figyelt kérdés
mivel zavar hogy igy néz ki minden nap azu aden közepesfedésű alapozóját viszem fel miss sporty korrektort avon colortrend pudert szempillagöndörités spirál és labello ,Sok arckrémmel hidratálom este.Lehet belöle bajom ráncok stb ?

2014. dec. 3. 13:45
 1/7 anonim válasza:
74%

Járj sokat kozmetikushoz

Használj arctisztító tonikot

Most serdülsz ez természetes.

Felesleges ennyi smink. A hétköznapokra legalábbis:)

2014. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugy hallottam hogy a puderezestol rancos lesz a bor.. szarkalabak hamarabb fognak megjelenni. Ez ilyen korban engem sem zavart,nem mozdultam ki a hazbol smink nelkul, ma meg mar csak epp h rakok fel korrektort+szemp.spiralt,pudert nem!

Hasznalj hidratalo kremet tovabbra is estenkent,esetleg hetvegente hagyd pihenni a borodet! semmikepp ne aludj el ugy h arcodon van a smink. :)

20L

2014. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alapozo/puder: ettol meg csak pattisabb a bor. van akinek ezek hasznalatval lesz mitesszeres is a bore. Mivel a puderek koolaj szarmezokat tartalmaznak igazabol eltomitik a borodet,ezert keletkeznek a nem kivant pattik:/
2014. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapozó, korrektor, púder azok a termékek amikből nem szabad ócskát venni, mert az tönkreteszi a bőrt és a pattanások is csak szaporodnak tőle. Sose lesz szép a bőröd így.

Aden, Avon, Miss sporty?? Ezeket felejtsd el. Nagyon rossz minőségű összetevőket tartalmaznak, ezért is olcsók... a legolcsóbb márka amit ajánlani tudok a Bourjois. Ennél csak jobbakat használj.

Mitesszerek ellen meg rendszeres arctisztítás kell. Gőzölés után nyomkodás, amikor szükséges. Este a sminket sminklemosóval le kell mosni. És tényleg csak azt használja ami szükséges. A legtöbb lánynak bőven elég egy korrektor is. Hacsak nem nagyon durva a helyzet, de akkor meg bőrgyógyászhoz kéne menni.

2014. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok sminkeesvideot nézetem végig és ott ezeket használták ,ajánlották azért vettem és ezek se olcsóak mert az alapozó3800ft volt a korrektórra nem emlékszem nagyon
2014. dec. 3. 16:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz hogy a paraben szinte minden sminkben benne van és meddőséget mellrákor is okozhat ?
2014. dec. 3. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nem ajánlatos a smink, mert a púder és más is eltömheti a faggyúmirigyek kivezető csövét és pattanás, sőt furunkulus alakulhat ki, hiszen a faggyúmirigyek ebben a korban nagyon erőteljesen működnek.
2014. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!