Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám ilyenre sminkelni...

Hogy tudnám ilyenre sminkelni a szemem? És hol találok ilyen fehér árnyalatú alapozót, mint amilyen ennek a lánynak az arcán van? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 31. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez púder, de biztos van alapozóba is, amu. rossman,dm,100ft-os bolt,fodrászkellék de érdemes megnézned a Vianniba is ha wan a közeledbe ilyen bolt :) nagyon olcsok a smink, parfüm stb. cuccok..


egyébként szerintem sima fekete nagyon erős szemhéjpúderrel sminkelték..rásegithetsz egy kis szemcerkával is


de majdnem úgyvan kismineklve mint ahogy az emok szokták (EZZELNEM AKARLAK LE EMOZNI VAGY AZT H EZ EMOS!)

ird be youtubra és bizti kihoz pár vidit..

2010. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fekete szemceruza, fekete és fehér szemhéjpúder kell hozzá.

kihúzodd vastagon alul(a bőrt és nem belül a szemedet..) és felül a szemedet. Felül a kezddel meghúzod a bőrt, hogy feszüljön és úgy megrajzolod a formát(cicásat..) és aztán a szemhéjpúderrel "kiszínezed" a területet majd fülpiszkálóval kicsit elmosod.

Fehér alapozót pedig szinte bárhol kapsz ( dm,rossman,douglas,avon oriflame..)

2010. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy így leírtátok.

Én még eléggé tapasztalatlan vagyok sminkelés terén :D L/14

2010. jan. 31. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem először próbáld csak otthonra ki, hogy biztosan megtudod-e csinálni....

amugy szerintem precizebb, és nem is kenődik majd el ha tussal csinálod(belül kihuzhatod a szemed szemcerkával is, de kivülre használj tust.). Alapozásnál meg arra figyelj, hogy a nyakadat, és ami kinnvan a ruhábol azt is ugyanolyan szinnel alapozd le, és ne legyen foltos!! Használj ilyen fültisztitó pálcikát, az elsatirozáshoz, hogy ne legyen túl éles a szemfesték vonala, inkább legyen füstös hatású!

remélem segitettem valamit, sok sikert.

(amugy az emosoknak nem ilyen a sminkjük)

2010. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18:05 vok. én is L/14 vok:DD otthonra imádom így kisminkelni magam.. de utcára még nem merem..:SS
2010. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*a második 18:05
2010. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen természetes de fehér bőrt a következő módon szoktunk csinálni:

-használj erős naptejet. (valamennyi napfény nagyon fontos, szóval ha éppen nincs nyári UVriadó nyugodtan menj ki a leveőre.)

-vegyél jó minőségű bőrradírt és használd sminkelés előtt, meg esténként minden nap (tisztább, halványabb lesz a bőröd)

-amennyiben nincsenek hatalmas kráterek a bőrödön, egy pici púder és ha szükséges korrektor elég, és egy tényleg lehelletnyi alapozó, (habár azt én gyakran kihagyom és csak púder van).

-alapozót egyszerű sminkboltban vagy Avontól szoktam venni. A legvilágosabb árnyalatot (fair vagy ivory szokott lenni a kulcsszó). Inkább sárgás árnyalatot keress, mert a gyártók az átlag nő igényeihez igazodnak és a legtöbb "szolis" bronzossá teszi a bőrt. A csuklód belső felén próbáld ki milyen, de egy árnyalattal világosabbat keress, mert a bőröd színe még hozzáadódik.

-ha a világos (kicsit sárgás) árnyalatú púderbe babahintőpot keversz, gyönyörű porcelánfehér, de ternészetes hatást ad.


Tipikus goth "pirosító" tipp (ezzel garantáltan nem lesz emo):

-ne rózsaszínes hanem inább borósat válassz, de akár az aktuális rúzs egy kicsit eloszlatva is jó lesz. Tehetsz bele egy kevés szürke szemhélypúdret, az kellemes színt fog adni a bordóval.

-az arccsont alatti mélyedésbe vidd fel, kicsit lejtősen a szád sarka felé. Ezzel keskenyíted az arcod (hogyan sminkeljük magunkat pár kilóval vékonyabbra ;D)

-csak NAGYON kevés kell, mert ha sok, úgy már farsangi zombi vagy vámpír smink...


-a képen lévő szemek el vannak túlozva, ami fotón szép, de a hétköznapokra a szemed alsó részére ennek kb a negyede is bőségesen elég.

-mindig szonktam a feketén kívül több árnyalatot egyszerre használni. Belső szemzugba világosat, kifelé egyre sötétebbet, ha valamilyen mély szín még jelen van nem lesz elloptam-anyu-szemceruzáját hatású. Ha a külső arcszínnel összemosódásos résznél kivülről teszel egy kis fehéret, sokkal jobban fog kinézni.


(Ha markánsan nem akarsz emonak tűnni, vágass szimetrikus és nagyon magas, esetleg v alakú frufrut. Vagy tűzd el az első tincseket, de semmi esetre se lógjon az arcodba a hajad.)


Ezen az oldalon találsz videókat (meg kozmetikumokat is, de azokat jobb ithonról megvenni)

[link]

Ez meg nagyon nem goth oldal, ráadásul undorító mód csicsás, de ha a színeket behelyettesíted mélykékkel, sötétlilával és bordóval nagyon használható leírásokat kapsz.

[link]


egy goth lány

2010. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Linkelek pár video tutorialt. Ezeket tessék kövesd ha ízlésesen akarsz kinézni. Az előző postban szereplő Adora féle videók is jók, de azokhoz egyrészt el kell múlni huszonakárhány évesnek, meg úgy kell öltözködni. Ezek inkább a tipikus hétköznapi goth sminkek.


Iskolába, munkába én ilyet szoktam:

http://www.youtube.com/watch?v=Vy7Qw-qQiNg


Ez sok sületlenséget összehord ebben a pár percben, de amit csinál az jó...

http://www.youtube.com/watch?v=voCgQrAJfJo


Az előbb említett pirosító:

http://www.youtube.com/watch?v=xjLTI7-y5Xw


Ez szintén jó

http://www.youtube.com/watch?v=1nUUhm6AhuE

2010. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!