Manó1235 kérdése:

Profi smink, hogyan?

Figyelt kérdés
Igazából sosem sminkeltem magam komolyan most 21 évesen ott tartok hogy szemöldök ceruza szempilla spirál és egy kis pirosító eddig terjed ki a smink. De gondoltam végre alapozót is kéne használni, igaz sosem volt sok pattanásom inkább apróbb bőrhibáim vannak és az arcszínem szeretném ha egységes lenne. És igazából nem is nagyon tudom mivel kell kezdeni ezt az egészet. Alapozó ,korrektor, púder? Aki rendszeresen sminkeli magát beavatna? és mennyi az anyagi vonzata kb mire mindent megveszek ? :) a válaszokat előre is köszönöm :) ( nagyon tetszenek az olyan sminkek mint mostanában pl Kylie Jenner sminkjei :)
2014. dec. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Korrektor, alapozó, púder a helyes sorrend.

Az anyagi vonzata az nyilván a minőség kérdése, én legalább egy középkategóriás terméket javasolnék, ha alapozóról van szó. Maybelline, Max Factor, stb.

, Mivelhogy egésznap az arcodon van sztem ezeknél fontos a minőség. Sokak csak az egész drága kategóriával vannak megelégedve, nekem a középkategóriások is bejöttek.

Nagyon fontos, hogy a bőrszínedhez passzoljon, ezt a boltban tudod kipróbálni.


A gyakorláshoz pedig rengeteg sminkelős videó áll rendelkezésedre a youtubeon. Párszor otthon próbálkozol, hamar belejössz. Ha az alapján nem megy, akkor viszont érdemes anyut, barátnőt megkérdezni, vgaypedig, elmenni egy sminktanácsadásra. Sokszor van kupon és elég olcsó úgy. Kisminkelnek és elmondják hogy kell. Vigyázni kell ne olyan helyre menj ahol rádtukmálnak ezerféle kencét.

2014. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenol úgy láttam hogy alapozó-korrektor-púder...
2014. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a sorrend valóban alapozó, korrektor, púder.


de szerintem nincs erre mind rögtön szükséged. szerintem a sminkelés fokozatosan változik a korral. én bb krémmel kezdtem az "alapozást", én ezt javaslom neked, ez nem is drága és jelentős változást hoz. ha elkezded használni és kevésnek érzed, akkor érdemes tovább lépni az alapozóra.


bb krémből rengeteg féle van, válassz a bőrtípusodnak és bőröd színének megfelelőt. arról pedig, hogy mennyire jó egy bb krém a krémmánián informálódatsz.

2014. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2014. dec. 7. 20:31
 5/5 anonim válasza:
youtube-on rengeteg 'make up'-os videó van, azokat érdemes megnézni, sok jó tipp van benne:))
2014. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!