Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó, megbízható alapozó?

Olcsó, megbízható alapozó?

Figyelt kérdés
Keresek egy olcsóbb kategóriájú alapozót, ami nem lenne baj, ha mattítana is. Igazából nem használok alapozót, azért is nem szeretnék drágát venni. Gondoltam, hogy évente pár alkalomra használnám.
2014. dec. 7. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

több alapozót is próbáltam már, nálam az a cél, hogy ne érezzem magamon, és ne is lássák, hogy le vagyok alapozva, mégis szebb legyek tőle, egységes, szép legyen a bőröm.


nos eddig egy olyat találtam, ami mindenképpen tökéletes!

azt nem tudom, hogy mennyire mattít, mert nekem nem zsíros a bőröm, de ez az az alapozó, ami tökéletesen teljesít (és árban is tök jó):


[link]



a második legjobb, amit próbáltam az ez, de ez már jobban fed, tehát jobban látszik, hogy van rajtam valami és drágább is:


[link]

2014. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a gyors válaszodat! Holnap meg is nézem őket. :-)
2014. dec. 7. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább BB-t tudnék ajánlani, Holika Clearing Petit, ha világos a bőröd. Ez jobban fed mint az olcsó alapozók és mattít, tartós is. Vagy Eveline 8in1 mattító BB is egész jó. Olcsó kategóriában az alapozók nagyon nem jók. Zsírosítják a bőrt és semmit nem fednek, nem tartósak.
2014. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2-dik válaszoló! Nem is hallottam még erről a Holika BB-ről. De látom, hogy Ebay-ről meg lehet rendelni. Ez egy fajta színben létezik?
2014. dec. 7. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Essence BB krémek nekem nagyon beváltak.
2014. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!