Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon tustól nagy sebek a...

Avon tustól nagy sebek a szemöldök körül, ami gennyedzik, kiszárad, és nagyon fáj? Feljelenteni lehetne ezért?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapig használtam, csak hétvégén, aztán utolsó pár nap után nagy piros foltok jelentek meg az arcom közepén is (?!) meg a szemöldököm fölött. A szemem szintén fel volt dagadva, piros volt, és mintha árpa lenne. Már kb 2 hete nem használtam, de nem múlik el és bármit kenek rá, csíp mint állat.. :SS

2014. dec. 11. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy lehet feljelenteni, sajnos lehet, hogy valami összetevő ilyen reakciót vált ki rajtad, de ilyen bármelyik más sminktermékkel előfordulhat. meg nem feltétlenül attól lehet, amúgy meg irány az orvos.
2014. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Feljelenteni? Te vetted, te kented magadra, senki nem kényszerített. Egy Avon terméktől meg ne is várj semmi jót, mert vacak, tele káros vegyi anyagokkal. Amire sokan allergiások. Menj orvoshoz.
2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én Avon tanács adó vagyok

én még nem tapasztaltam ilyet egyiknél se

le írnád melyik volt?

annyit tehetsz hogy szólsz az AVON tanácsadódnak hogy a termék nem felet meg neked az árát vissza kaphatod!

ha nem akarja vissza adni akkor mond neki hogy 100% a visszavásárlási garancia van az Avonnál!

mindképp menny orvoshoz!

2014. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha két hete nem használtad, és még mindig nem múlt el, akkor valószínűleg nem attól van bajod.
2014. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mert abban az 1 hónapban kijött és aztán elkezdett elmúlni, majd kíváncsi voltam, hogy az-e és voltam olyan hülye és megint kipróbáltam és ugyanúgy visszajött..:D [link] ezt használtam !!
2014. dec. 11. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Talán menj orvoshoz, mielőtt lerohad az arcod. Egyébként szimpla allergia, és nem, nem jelentheted fel őket emiatt.
2014. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is avon tanácsadónő vagyok, és én másik tussal tapasztaltam ilyet...Az én bőröm mindent kibír (de tényleg, rengeteg kemikáliát rákenek, a leggagyibb, legcsúnyább összetevős dolgokat is simán bírja), de én a glow tussal jártam úgy, hogy rákentem a kezemre (igen a kezemre!) és egy égési sérülés szerű folt lett ott...fájt, húzódott, viszketett, minden bajom volt vele...Szóval szerintem többet ne vegyél avonos tust, meg amikor el kezdted érezni a húzódást utána nem kellett volna többet használnod...Ez sima allergia/irritáció, elmész az orvoshoz, majd ad valami krémet/gyógyszert, hogy enyhítse a tüneteket, te meg eltávolítod a szemhéjtust a közeledből...ennyit tehetsz csak...


Feljelenteni meg már csak azért se tudod őket, mert nem magyar cég, és kétlem, hogy A gyártó ellen sok esélyed lenne...itt meg hiába jelented fel a magyarországi ügyvezetőt, azzal nem sokra mész...Egyébként is saját felelősségre használtad, nem foghatod a gyártóra, hogy nem bírja a bőröd - főleg, hogy feltüntetik a pontos összetevő listát az összes termékükön, még azt se mondhatod, hogy hiányosan informáltak..magadtól kell tudnod, mit bír a bőröd és mit nem...


Viszont javaslom ne nagyon sminkeld addig a sebes bőrödet, mert csak rosszabb lesz tőle...

2014. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Timi179 ***** válasza:

Ha valamilyen összetevőre allergiás vagy annak az első, legfeljebb 2-3 használat után ki kellett volna jönnie, nem 1 hónap után!

Ez nem az avon hibája, de természetesen mivel jó cégtől vásároltál így neked is jár a 100%-os Avon garancia, a terméket 3 hónapon belül visszavesszük!

Bár így 1 hónapos használat után én megkérdőjelezném a termék rossz hatását rád nézve!

2014. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!