Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vette egy Lora beauty muszempi...

Vette egy Lora beauty muszempillat.2 par van benne. Azt ragaszto nelkul is fel lehet rakni?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondtak az eladok, hogy ez direkt arra van. Soha nem volt meg muszempillam, most is csak egy alkalom lenne.

Allitolag olyan, hogy mar alapbol ragados es nem kell vele kozmetikushoz mennem. Ez igaz?


2014. dec. 22. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Magadnak is feltudod!

Magadnak csinald,egyszer felrakod(vagy ahanyszorra megy elotte..)

Leszeded,lemosod.

Majd par ora mulva mikor mar sminkelz es keszulsz arra az alkalomra felrakod rendesen,ugy ahogy gyakoroltad.

Rengeteg video van fent,csak szalasat rak fel kozmetikus,es draga nem ilyen minosegut!Kozmetikus maga adja a szempillakat ami tartos.

Neked nem azvan,neked SOROS van.Es hulyeseg,hogy onragados enis hallottam ilyet..nekem 3000forintos ragasztoval is leesik par ora utan,ne varj tole SEMMIT.

Vegyel ragasztot,es csak ugy allj neki meg probalgatni is.Nem fog fent maradni anelkul!

2014. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!