Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon csúnyán jött le a...

Nagyon csúnyán jött le a körmömről a gél lakk. Hogyan szedjem le?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy acetonos vattát kell rá rakni és azt alufóliába tekerni, majd rajta hagyni 20 percig. Ezt meg is tettem, de kb a fele jött le és nagyon csúnyán ott maradt a helye. SOS, segítsetek mit csináljak vele

2014. dec. 22. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sehogyan nem szedi le az aceton, akkor reszeld le nagyon óvatosan, lehetőleg papír reszelővel, igyekezz csak a gel lakkot leszedni és ne a körmöd felületét. Utána tegyél rá körömerősítő lakkot, akkor eltűnik a reszelés nyoma.
2014. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sajnos felsértettem több helyen :( Kentem rá 2 féle körömerősítőt, kb mennyi idő amíg helyre jön?
2014. dec. 23. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:

A körömerősítő csak a reszelésnyomokat tünteti el és minimálisan talán megakadályozza, azt, hogy betörjön a körmöd széle, mást viszont nem csinál, a vörös foltokat nem hozza helyre, ha fáj, arra sem jó. Meg kell várni amíg lenő a körmöd, esetleg fess rá valamilyen színt. Esetleg egy ilyet szerezz be, ez tényleg erősíti a körmöt:

[link]

2014. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!