Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen lehet sminkelni?

13 évesen lehet sminkelni?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor milyen mértékben?

Tudtok esetleg márkákat amik ebben a korban használhatóak?

Elöre is köszi!(negatív bántó válaszokat nem kérek!)



2014. dec. 26. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hétköznapokra szerintem elég egy BB krém szempillaspirál és szájfény. ha nagyon sápadt a bőröd akkor egy kis pirosító még belefér. én 22 évesen is csak ennyit használok. alkalmakkor szoktam jobban sminkelni.
2014. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert kaptam anyumtól ecseteket meg egy nagyon szép neszeszer a jövőbeli sminkcuccaimnak és szeretnék venni bele pár alap cuccot!
2014. dec. 26. 12:07
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

alapozot semmikepp... max ha vannak borhibaid,akkor is csak BB krem,mivel csaak termeszetes anyagokbol all... de ha szep az arcod akkor keruld el a barmifele alapozot...

-szempillasppiral,en 350ft-osat hasznalok es nagyon jo fele cucc.. szoval ajanlom... barmilyen boltban megtalalod (kivevel az elelmiszer bolt,dohany bolt etc... ) keresd a DDA-ban, rossman, vagy az eurosboltban ( en altalaban itt veszem )

-szemceruza: kb. 500 ft egy jo minosegu

szemtust meg ne!! 14/L

2014. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha van bőrhibád, akkor bb krémet, esetleg korrektort (alapozót ne)

szempillaspirált

a tust és a szemceruzát szerintem hétköznapra még ne, csak alkalomra

én a szájfényt is feleslegesnek tartom, de igazából az még belefér ha te szereted (és nagyjából természetes színű)

2014. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Hogyha sápadt vagy,vagy sok bőrhibád van akkor ajánlok bb krémet,szerintem a garnier bb krémjei nagyon jók: kb. 2000ft

Ha vannak szem alatti karikáid és kisebb bőrhibáid akkor folyékony korrektort ajánlok,ebből is : essence stay all day folyékony korrektor kb. 950ft

Ha erősebb bőrhibáid vannak de mondjuk bb krémet még nem használsz akkor valamilyen stiftes vagy tégelyes korrektor az ideális: essence pure skin stiftes korrektor vagy catrice camouflage tégelyes korrektor: kb.750,950ft

Aztán én ezek fixálására javaslok púdert bár ez elhanyagolható,amit én nagyon szeretek az az essence all about matt átlátszó púder aminek semmi színe nincs,de tökéletesen mattít és fixál,kb. 1000ft körül van

Arcra szerintem egy kezdőnek ennyi bőven elég és nem is muszáj mindet egyszerre használnod,de fontos hogy mielőtt ezeket megveszed megvizsgáld a bőrtípusod és a bőrszínedhez illő árnyalatokat.

Szempillaspirálból ha nem akarsz drágát venni akkor én az essence spirálokat illetve a lovely curling pump up spirált ajánlom mindegyik kb. 1000ft körül van

Tust is vehetsz,persze először tanulj meg vele szép vonalat húzni,én először valamilyen filces tust ajánlanék

Szemceruzát is vehetsz,ezekből az alap színek a fekete és a fehér,a feketével a vízvonalon szűkíteni tudod a tekinteted a fehérrel pedig élénkíteni

Aztán ha valamilyen szemhéjpúdert is szeretnél akkor az egyik személyes kedvencem, a lovely nude makeup kit palettát ajánlom,ez 12 gyönyörű természetes árnyalatot tartalmaz és mindössze 900ft

Ha a szemöldököddel is szeretnél kezdeni valamit akkor a szemöldök színedhez megfelelő szemöldökceruzát ajánlom, ebből is az essence szemölök ceruzáit ami 4 árnyalatban kapható,500 ft körül van és a kupakján van egy kis kefe is

Az ajkaidra szerintem kezdésnek tökéletes lehet egy színezett labelló,vagy valamilyen halvány szájfény.

Ha viszont elkezdtél sminkelni akkor egy sminklemosót is vegyél és minden este távolítsd el a sminket az arcodról,és vehetsz arclemosót, tonikot és arckrémet is.

Remélem hogy tudtam segíteni!

12/L

2014. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2014. dec. 26. 15:28
 7/12 anonim válasza:
100%

szia:)alapozótt semmi képp ne használsz,még púderre vagy pirosíóra sincs szükséges:)

szerintem szempillaspirál,szájfény,szemceruza és korrektor tökéletesen elég:)

a korrektorból mindenképp minőségesebbet,csakúgy mint a szempillaspirálból

én az alverde termékeit bátran ajánlom,mivel csak természetes alapanyagból készülnek:)

2014. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Az egyik barátnőm anyukája kozmetikus és ő azt momdta, hogy semmiképp ne használj alapozót, használj BB krémet. Korrektort sem szabad mert az nagyon betömíti a pórusaidat.Szempillaspirált szerintem használhatsz és szemceruzát is. Én iskolába csak BB krémet használok de más napokon szemceruzával kihúzom a felső vízvolalam

és persze kiszempillaspirálozom magam.Ennyi szerintem nálad is elfogadható😉

2014. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. dec. 28. 10:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Miket vettél azóta?
2015. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!