Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb alapozo?

Figyelt kérdés

Hi,

Szerintetek melyik az az alapozo, amelyik jo vilagos borre de nem tul draga? Eddig Lovely termekem volt, de rajottem, hogy abbol a legvilagosabb szin is sotet. De azert haromezer forintosat sem szeretnek...Es meg valami: alapozasra milyen ecset kell? Vagy jo az a haromszog alaku szivacs is? Mert en az alig tudtam hasznalni.

Koszip


2014. dec. 26. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én catrice-t használok, nagyon világos a bőröm..lehet,h nem épp az én bőrszínem,de eddig ez a legjobb,amit próbáltam,és nagyon jó a fedése.
2014. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én ezt használom: Rimmel London Match Perfection

NEm a legolcsóbb gagyi, de elérhető árkategória.

MIvel folyékony, így csak a kezemre nyomom és úgy kenem fel,mint egy krémet. Nagyon könnyű használni és nagyon szépen fel lehet vinni. és 30 ml nekem elég sokáig elég, bár nem festem magam mindennap.

2014. dec. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A rimmel tényleg jó, én is azt használom, szerencsére van elég világos árnyalatban is.

Alapozni duo fibre ecsettel szoktam, vagy tiszta kézzel.

2014. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2014. dec. 27. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Rimmel Lasting Finish Nude-ból a legvilágosabb már szinte hófehér (010). Szóval abból találsz megfelelőt. 2000 ft csak. Én minden alapozót kézzel viszek fel, mert úgy a legkönnyebb.
2014. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!