Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hasonló stílusban keresek női...

Hasonló stílusban keresek női karórát. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a fekete fém/kerámia szíjas, kerek óralapos női karórák. Tudsz olyan márkát, aminek vannak ilyen modelljei?


Eddig csak a Bering-nél láttam ilyet:

a 32230-742 modellhez hasonlót szeretnék, de az sem baj ha teljesen fekete. Az ideális ár mindenképp 60e alatt lenne.



#karóra #kerámia #Bering #fekete fémszíj
2014. dec. 29. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pár éve vettem egy Nike órát, aminek a szíja tépőzáras volt, de már az órás akkor mondta, hogy ha nem tetszik tesz rá bőr szíjat, és fél évente azt cserélgettem, mikor tönkrement rajta. Aztán egyszer nem volt rávaló bőrszíj és akkor rakott rá fémszíjat, és azóta is az van rajta. Szóval ha kisebb óraboltba mész,akkor lehet tudnak a kiválasztott órára olyan szíjat tenni.
2014. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézz körül a Skagen és a Danish Design órák között is.
2014. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!